NOWE SKINY DO CORKIEGO I TALIYAH?
Całkowity czas czytania w minutach: 3

Taliyah i Corki – nowe skiny.. a raczej ich koncepcje!

W tym krótki artykule chciałbym wam przedstawić nowe skiny do bohaterów od społeczności Ligi Legend, które swoją drogą już dawno nie dostały nic ciekawego. Obydwie prace zostały zrobione na „Art Contest”, który organizowany jest pod patronem naszej ulubionej firma – Riot Games.

Dancing with star spirits Taliyah

Czyli Taliyah tańcząca z duchami gwiazd.. nowa, a zarazem świetna koncepcja skina do naszej młodej midlanerki podbiła serca społeczności. Skin stworzony przez Katya Cyan. Czy Riotowi również się  spodoba i zobaczymy podobną skórkę niebawem w grze? Zobaczmy jak się prezentuje.

Splashart

nowe skiny, Dancing with star spirits Taliyah

Umiejętności

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadł wygląd super umiejętności oraz E. Są bardzo wyraziste, kolorowe, żywe i wyjątkowe!  😀 Autor miał również świetny pomysł na wygląd „kamyczków” przy używaniu Q. Zamiast nich możemy zauważyć krążące w około bohaterki duchy. Zdjęcie przedstawiające skille znajduje się poniżej:

nowe skiny - Dancing with star spirits Taliyah

CorGki

W tej skórce nasz pilot szybkiego helikopterka zamienia się w… psa. Tak, dobrze widzicie. Latający pso-corki będzie strzelał w swoich przeciwników z piłeczek tenisowych, ale również kryje coś mocniejszego! To śmiercionośne rakiety, które swoją drogą nie różną się zbytnio od tych w oryginale :(. Sam w sobie CorGki wygląda dość memicznie. Przyjrzyjmy się mu wyraźniej:

Wygląd

nowe skiny - CorGki

Umiejętności

Autor zastosował bardzo ciekawy, wręcz świetny pomysł na karabinek, który znajduje się przyciskiem E. Strzela on do wrogów wcześniej wspomnianymi piłeczkami tenisowymi, niczym maszyna do podawania piłek. Wygląd Q również jest bardzo ciekawy i pomysłowy. 

nowe skiny - CorGki

I to już wszystko z dzisiejszego pokazu nowych skinów, a raczej ich koncepcji :D. Która skórka według was zasługuje na bilet do oficjalnej wersji gry League Of Legends? Sądzicie, że przydałyby się takie skiny w grze? A może coś wam w nich nie pasuje. Dajcie znać! Chciałbym was również zaprosić do przeczytania innych postów na temat Ligi Legend. Znajdziesz u nas wiele nowości, poradników czy wskazówek. Czołem!

Sype

„Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem.”

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrypcja  
Powiadom o

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, polub nasz fanpage na Facebooku. Znajdziesz tam różne ciekawostki, ankiety oraz memy. Zapraszamy!