Gdzie sprzedawać itemy w metin2?
Całkowity czas czytania w minutach: 2

Cześć! Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie sprzedawać itemy, które udało Ci się zdobyć w Metinie? W dzisiejszym artykule chciałbym wam przedstawić sposoby wystawiania i handlowania poza granicami gry. Miłego czytania.

Forum serwerowe

Każdy serwer, czy to prywatny, czy to globalny, posiada swoje własnie forum, a na nim najczęściej możemy znaleźć dział nazwany „rynek”. W tym miejscu możemy znaleźć przedmioty do kupna, które nas najbardziej interesują, ale również mamy możliwość wystawić swoje przedmioty na sprzedaż, wrzucając krótki opis, cenę, oraz zdjęcie przedmiotu. 

Gdzie sprzedawać itemy? Forum metin2 pl
Gdzie sprzedawać itemy? Forum polskich serwerów globalnych, dział marketu.

Facebook

Jednym z bardziej popularnym sposobem sprzedaży, czy nawet wymiany przedmiotów między serwerami jest Facebook, a dokładniej grupy do tego celu przeznaczone. Istnieje spora liczba grup serwerowych, która pozwalają na handel przedmiotami. Niektóre nawet zabezpieczają nas przed kradzieżą, poprzez wyznaczanie osoby, która dopilnuje uczciwej wymiany.

Banf

Banf.pl to serwis stworzony z myślą o graczach, którzy pragną sprzedać część swojego majątku. Działa on na podstawie serwisów takich jak OLX czy Allegro. Zasady działania są banalnie proste! Tworzymy ogłoszenie, umieszczamy go na stronie i czekamy aż zgłosi się do nas kupiec. Brzmi ciekawie, prawda?

Strona jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, jedyne co musimy zrobić, żeby dodać nasze ogłoszenie, to założyć konto, które jest oczywiście darmowe.

Gdzie sprzedawać itemy? Banf.pl
Gdzie sprzedawać itemy? Banf.pl, dodawanie ogłoszenia.

Po tej czynności nie pozostaje nam nic innego jak wypełnić formularz ogłoszeniowy. Po jego zrobieniu, nasz przedmiot zostanie automatycznie dodany do tablicy ogłoszeń, która znajduje się na stronie głównej.

Jak możemy zauważyć, strona jest jeszcze w fazie rozbudowy, ale sam projekt zapowiada się bardzo ciekawie. Z tego też powodu postanowiłem umieścić ją w tym poradniku. Liczę na to, że strona będzie się cały czas rozwijać, a ludzi korzystających z niej zacznie przybywać. Życzymy powodzenia twórcom!

Na sam koniec chciałbym was zaprosić do przeczytania innych naszych wpisów o tematyce metina, na sto procent znajdziesz tam temat, który Cię zainteresuje. Miłego dnia!

Sype

„Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem.”

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrypcja  
Powiadom o

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, polub nasz fanpage na Facebooku. Znajdziesz tam różne ciekawostki, ankiety oraz memy. Zapraszamy!