FUZJA: GAMEFORGE CHCE ZMIAN W PLIKACH METIN2
Całkowity czas czytania w minutach: 2

Fuzja a Gameforge

Jeden z pracowników Gameforge opublikował wpis, w którym oświadcza, że nie jest to ostatnia fuzja,  która odbyła się we Francji pod koniec 2017 roku i nie była ona zadowalająca w 100%. Potwierdza on również fakt, że w strukturze plików gry jest „bajzel”, o czym większość graczy ma świadomość. Gameforge chce być bardziej gotowy na większą ilość fuzji globalnych serwerów. Oto wypowiedź  [CM]THREEA:

Drodzy gracze!

Życzymy Wam szczęśliwego Nowego Roku oraz powodzenia i zdrowia w 2018 roku!

Jak już z pewnością zauważyliście, pod koniec zeszłego roku zajęliśmy się fuzją serwerów. W ostatnich latach dużo zmieniło się w Metin2 i dlatego konieczne były dopasowania w strukturze danych.

Po udanej fuzji serwerów we Francji stwierdziliśmy, że niezbędne są gruntowne ulepszenia. Niestety francuskie serwery były offline przez 2 dni – ale oczywiście to nie jest odpowiednie rozwiązanie ani dla graczy ani dla nas.

Z tego też powodu poprosiliśmy Webzen o kilka ważnych zmian. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli łatwiej, szybciej i wygodniej przeprowadzać fuzje serwerów bez długotrwałych przestojów w grze. Gdy tylko Webzen wdroży te dosyć znaczące zmiany (niestety nie możemy podać jeszcze dokładnej daty), niezwłocznie zaplanujemy i rozpoczniemy prowadzanie kolejnych fuzji serwerów i oczywiście poinformujemy Was o nich na czas.

Plan na rok 2018 nie został jeszcze ostatecznie ustalony i dlatego nie możemy Wam dzisiaj podać konkretnych informacji na ten temat. Gdy tylko będziemy mieli więcej informacji, natychmiast podzielimy się nimi z Wami.

Z najlepszymi życzeniami,
Wasz zespół Metin2

Wypowiedź

Jakie wnioski?

Czy możemy się również spodziewać od głów projektu, na to, że gra będzie bardziej zoptymalizowana? Może nadejdzie kiedyś taki czas, że wchodząc do M1, nie zatnie nam gry na 10 sekund, a może fuzja to jedyne co mają w głowach i będą je stosować, szybciej, sprawniej aż zostanie tylko 1 serwer international. Co o tym myślicie? Pojęcie fuzji to dobre, czy złe rozwiązanie?

fuzja

Zapraszam również do przeczytania innych artykułów o Metin2 i nie tylko.

Sype

„Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem.”

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrypcja  
Powiadom o

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, polub nasz fanpage na Facebooku. Znajdziesz tam różne ciekawostki, ankiety oraz memy. Zapraszamy!